امام حسين(ع):هركس از روى نافرمانى و معصيتِ خداوند كارى را انجام دهد، آنچه را آرزو دارد سريع تر از دست مى دهد و به چيزي که از آن ميترسد مبتلا مى گردد.

به گزارش دفتر ارتباطات فرهنگی، حجت الاسلام و المسلمین شکروی کاشانی دبیر اجرائی بیست و دومین همایش کشوری دفتر ارتباطات فرهنگی با عنوان « حوزه انقلابی و رسالت های آن» به ارائه گزارشی پیرامون این همایش پرداخت که در ادامه متن کامل این گزارش تقدیم می گردد:

هفته‌نامه پرتو

 

شماره 862 هفته نامه پرتو سخن

چهارشنبه 26 اسفند 95

برای دریافت کامل هفته نامه، اینجا کلیک کنید

 

يادداشت

پيوندها

   قبس

 

 

 

 

ساير رسانه‌ها

آیت الله رجبی: مؤلفه های حوزة انقلابی

آیت الله رجبی: حوزه انقلابی؛ در عرصه تبیین مبانی نظام و دفاع از آن و تأمین نیازهای نظام حضور همه جانبه و به موقع دارد.

دکتر علی مصباح: شاخصهای حوزه انقلابی در سه بخش قابل بیان است

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و به نقل از خبرنگار انجمن فارغ التحصیلان مؤسسه امام خمینی(ره) دبیر کل این انجمن در سی و دومین نشست انجمن گفت: این نشست ها برای هم افزایی و پیشبرد اهداف مؤسسه در حال فعالیت است و این نشستها از جمله فعالیتهاست.

متن تقریظ رهبرانقلاب بر کتاب«من زنده‌ام»

به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از مطالعه کتاب «من زنده‌ام» به قلم معصومه آباد در تقریظی بر این کتاب نوشتند: گنجینه یادها و خاطره‌های مجاهدان و آزادگان، ذخیره عظیم و ارزشمندی است که تاریخ را پربار و درس‌ها و آموختنی‌ها را پرشمار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «من زنده‌ام» به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حسینی: داعش را بزرگ نکنید

به گزارش پایگاه 598 ، سیدباقر حسینی، عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقدامات گروه داعش در عراق به شبستان گفت: تعداد گروه داعش هم اندک است و هم اینکه بعثی های عراق با این گروه به نوعی تعامل دارند درست است با انها همکاری نمی کند ولی حرکت داعش در جهت اهداف بعثی هاست.

وی اظهار کرد: خوشبختانه شب گذشته این گروه به دلیل شکستهایی که در عراق داشته است به جان هم افتاده اند و قطعاً و یقیناً شکست این گروه در عراق به زودی فرا می‌رسد.

سران جنبش‌سبز دچار عوام‌ زدگی شدند

به گزارش پایگاه 598 به نقل از کیهان، اردشیر امیرارجمند با کمک سفارت آمریکا در ترکیه از کشور گریخت و در پاریس برای مدتی گروهی موسوم به شورای هماهنگی سبز تشکیل داد که به جایی نرسید و عملا منحل شد. وی گعده چند تن از عناصر گروهکی ملی-مذهبی و چپ در پاریس گفته است: جنبش سبز باعث از بین رفتن بحث خودی-غیرخودی شد که حتی توسط برخی از دوستان ما هم تئوریزه شده بود.

توپخانه سپاه نقطه زن شد

به گزارش فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش مهمات برتر این نیرو با اشاره به اینکه بیشترین سهم در تحقیقات در نزسا را شهید شوشتری بر عهده داشت، گفت: اینکه امروز انقلاب اسلامی ما در حوزه‌های مختلف تعریف می‌شود به دلیل پایبندی ملت ما بر اصول انقلاب اسلامی است و تا زمانی که ما در این اصول باشیم این تهدیدات نیز وجود دارد.

تواضع یکی از سران فتنه!

به گزارش پایگاه 598 به نقل از کیهان، روزنامه‌های ابتکار، آرمان، اعتماد و شرق با تیترهایی نظیر «نمی‌خواهم به قدرت باز گردم»، «ما نباید دیگر به قدرت باز گردیم»، «نه می‌خواهم و نه می‌خواهند به قدرت بازگردم» و «وداع خاتمی با قدرت»، اظهارات خاتمی را منتشر کرده‌اند.
 

آغاز نگارش پیش نویس توافق نامه نهایی

به گزارش پایگاه 598 به نقل از رجا؛ در حالی که مذاکرات ایران و 1+5 برای دستیابی به توافق نهایی در وین ادامه دارد اما یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت:هنوز شکاف‌های قابل توجهی بین گروه پنج به علاوه یک و مواضع ایرانی ها درباره برنامه اتمی این کشور موجود است.